ITjede.cz

Nastartuj svou kariéru v IT díky kurzům v ITjede.cz!

ITjede, svez se taky! Uč se od profesionálů, připrav se na certifikaci a získej práci v IT! Poskytujeme rekvalifikaci kandidátům, kteří chtějí svoji kariéru směřovat do světa IT. 

Zaregistrovat se do ITjede.cz

Co se na kurzu naučíte

Dozvíš se víc nejen o Microsoft 365, cloudových službách nebo Power Platform. Naučíš se taky zpracovávat datové analýzy a představíme ti svět CRM nebo ERP. Kromě toho u nás najdeš také kurzy zaměřené na osobní rozvoj nebo techniky moderního obchodu.

Pro koho je kurz určen

Každému, kdo chce udělat krok kupředu ve své kariéře! Naše vzdělávací a kariérní platforma je určena jak pro úplné začátečníky, kteří chtějí získat základní znalosti a přehled o IT světě, tak pro zkušenější studenty, co mají zájem o svět technologií a chtějí se připravit na získání oficiálních certifikací.


Absolvování rekvalifikačních kurzů ITjede.cz ti umožní zvýšit svou hodnotu na pracovním trhu a získat kariérní příležitosti ve světě informačních technologií. Pro začátek nepotřebuješ nic víc, než chuť a čas se vzdělávat. Proto už neváhej ani minutu – lepší práce čeká i na tebe, protože ITjede. Tak se svez taky!

Máte dotaz?

Zavolejte nám na +420 736 466 821 

Napište nám na info@genixa.cz