Firemní školení

GENIXA nabízí zdarma podporu s interní komunikací a zároveň vyhledáním zaměstnanců ze znevýhodněné skupiny na trhu práce.

Naši odborníci pořádají semináře pro zaměstnavatele, v rámci kterých je informují o možnostech práce s lidmi, typech úvazků a výhodách pramenících z diverzity pracovního kolektivu.

Firemní školení

Zaměstnavatelům nabízíme

  • Pořádání odborných přednášek, konferencí, seminářů, kurzů a školení
  • poradenskou činnost o výhodách a nevýhodách zaměstnávání diskriminovaných skupin
  • podporu při hledání finanční podpory pro nového zaměstnance
  • výpomoc s hledáním vhodného zaměstnance z ohrožené skupiny na trhu práce

V případě zájmu se na nás neváhejte kdykoliv obrátit. Rádi vám pomůžeme.

Odborníci z oblasti personalistiky

Náš lektorský tým složený z odborníků z HR a náboru vás provede kurzy a konzultacemi. Testování probíhá za podpory vyškolených psychologů, kteří nabídnou pomoc při výkladu testů. 

Milan Novák

Milan Novák

CEO GoodCall
Šárka Taxová

Šárka Taxová

Senior Consultant

Partneři

GoodCall Recruitment Academy Zlatá práce SHL Datacruit NFVK

Naše reference

Přihlaste se
na školení nebo individuální konzultaci

Pokud chcete, abychom vám zavolali
Chráněno službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí Smluvní podmínky
Milan Novák

Milan Novák

CEO GoodCall

V oblasti personalistiky a náboru zaměstnanců se pohybuje již více než 15 let a jelikož se jeho práce stala zároveň jeho koníčkem, rozhodl se podpořit tento projekt a využít potenciál svých zkušeností i v neziskovém sektoru. Milan Novák pracoval jako manažer mezinárodní personální agentury Grafton Recruitment a měl na starosti 7 zemí v rámci středoevropského regionu a tato pobočková síť nachází práci více než 15 000 lidem ročně. Jeho současná společnost GoodCall "for Talent" pracuje s novým konceptem náborových služeb, který se opírá o nové technologie, využívání sociálních sítí při hledání a řízení talentů. Součástí této koncepce je rovněž Recruitment Academy, která vychovává budoucí specialisty na nábor a personalistiku a navíc se zabývá prací s generací Y. Jeho hlavním cílem v tomto projektu je propojit praktické zkušenosti personalistů a pomoci lidem, kteří práci obtížně hledají.

Šárka Taxová

Šárka Taxová

Senior Consultant

Šárka Taxová (Opletalová) , jak už to v životě bývá, aniž by to kdy plánovala, zdědila recruiterské řemeslo z generace na generaci. Již po sametové revoluci r. 1989, kdy se změnila forma ekonomiky na tržní v ČR, díky profesi své maminky, která stála u zrodu z jedné z největších personálních agentur v ČR, Šárka byla v dění tohoto světa od dětství a pamatuje formu papírového životopisu, tištěné pracovní inzerce, faxu a jiného. Šárka po vystudování VŠ a pobytu v zahraničí, působila na mezinárodních Recruitment projektech nadnárodních společností, prošla několika odvětvími externího náboru, řízení týmů a projektů a v době ekonomické krize 2009 řídila největší pobočku v CEE irské personální společnosti. Nyní je již několik let šťastnou maminkou dvou veselých dětí, kteří plně naplňují její hodnoty života. Ve společnosti GoodCall má Šárka na starosti řízení kvality procesů a vedení jednoho z největších týmů kolegů Recruiterů a Sourcerů, pravidelně přednáší na VŠ v Praze, organizuje akce prospěšné pro společnost a ve volném čase nejraději cestuje (s dětmi), čte, je s přáteli a rodinou, chystá radostné překvapení a poznává nové prostředí, jde náhodě naproti a to právě nyní i díky ve spolupráci na projektech v Genixe.