Testování

Věříme, že sebepoznání je prvním krokem k seberozvoji. Nabízíme několik nástrojů k objevení silných stránek a pomůžeme v jejich rozvoji.

                     Věříme, že sebepoznání je prvním krokem k seberozvoji. Nabízíme několik nástrojů k objevení silných stránek a pomůžeme v jejich rozvoji.

S čím vám můžeme pomoci

Poznat své silné a rozvojové stránky - objektivně

Vhodně zvolená psychodiagnostika může pomoci lépe zmapovat vaši osobnost, schopnosti a potenciál. Může potvrdit či zkorigovat váš pohled na sebe sama - a tím vám pomoci se lépe nasměrovat při hledání práce, anebo naopak podtrhnout vaše přednosti v již naplánovaných kariérních krocích. Vybrané výsledky z testů lze zužitkovat např. ve vašem životopise či během pracovního pohovoru.

Připravit se na výběrové řízení formou Assessment Centre

Mnoho firem volí výběrové řízení formou tzv. Assessment Centre. Není se čeho obávat, ale je dobré se připravit na to, co vás může čekat, abyste nebyli svázáni stresem z neznámého a mohli se soustředit na prezentaci svých kvalit. S námi si můžete nanečisto vyzkoušet různé aktivity, které vás mohou potkat, včetně osobnostních či výkonových psychodiagnostických testů.

Spolupracujeme s experty na poli psychodiagnostiky

Díky našemu partnerství se společností SHL Talent Assessment Czech Republic vám můžeme nabídnout ty nejkvalitnější psychodiagnostické metody dostupné na našem trhu.

Osobnostní dotazník OPQ

Test Occupational Personality Questionnaire, který s námi máte možnost absolvovat, je dotazník zaměřený na osobnost ve světě práce. Pokrývá důležité oblasti - vztahy s lidmi, styly myšlení, pocity a emoce. Test je k dispozici v českém jazyce a jeho vyplnění trvá přibližně 25 minut. Po online vyplnění dotazníku (z pohodlí domova, kavárny či naší zasedací místnosti) dostanete během 60minutové osobní interpretace zkušeným konzultantem GoodCall do ruky také vytištěnou výstupní Zprávu univerzálních kompetencí. V ní najdete přehledné shrnující informace o tom, jaký je váš potenciál napříč 20 univerzálními kompetencemi, jaké jsou vaše silné a rozvojové stránky. Dozvíte se také, jak váš preferovaný styl nebo typické chování mohou ovlivnit váš výkon.

Odborníci z oblasti personalistiky

Náš lektorský tým složený z odborníků z HR a náboru vás provedou kurzy a konzultacemi. Testování probíhá za podpory vyškolených psychologů, kteří nabídnou pomoc při výkladu testů.

Eliška Šonská Steklíková

Eliška Šonská Steklíková

Senior Consultant

Partneři

GoodCall Recruitment Academy Zlatá práce SHL Datacruit NFVK

Přihlaste se
na školení nebo individuální konzultaci

Pokud chcete, abychom vám zavolali
Chráněno službou reCAPTCHA. Ochrana soukromí Smluvní podmínky
Eliška Šonská Steklíková

Eliška Šonská Steklíková

Senior Consultant
Eliška je Chief People Care Officer ve společnosti GoodCall, kde působí od roku založení. Je absolventkou oborů Psychologie a Andragogika a personální řízení na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, kde v současnosti dále působí jako lektorka předmětů Psychologie v personálním řízení a Adaptabilita člověka na změny práce a pracovních podmínek. Psychodiagnostice výběru lidí se věnuje již 10 let a to jak v interním HR, tak z pozice externího konzultanta.