Hledám zn. HNED

V 60 minutách vám Sára Drozdová a Aneta Kořínková pomohou s hledáním a dají vám několik užitečných tipů. Webinář navazuje na sérii vzdělávacích videí a jeho pokračování je webinář Pohovory v kostce.


Co se na webináři dozvíte?


  • Jak vypadá současný trh práce
  • Co dělat, když hledáte práci?
  • Jak se připravit na hledání?
  • Kde hledat práci?

Kdo kurz povede

Aneta Kořínková

Aneta Kořínková

Sára Drozdová

Sára Drozdová

Máte dotaz?

Zavolejte nám na +420 736 466 821 

Napište nám na info@genixa.cz

Aneta Kořínková

Aneta Kořínková

Senior Consultant

Aneta Kořínková už více než 10 let spojuje správné lidi se správnými pracovními místy. Pracovala ve velkých výrobních korporacích a teď pracuje v GoodCallu. Má dvě holčičky. Při první dokončila studium andragogiky (vzdělávání dospělých) a při druhé začala psát blog EduMama o vzdělávání a práci pro maminky na mateřské dovolené. Radí maminkám, jak na rodičovské nezakrnět, jak se po ní v pohodě vrátit do práce a jak pracovat se sociálními sítěmi (převážně s LinkedInem). Kromě své rodiny miluje vzdělávání, podcasty, běhání, dobré kafe a víno.

Sára Drozdová

Sára Drozdová

Senior Consultant

Recruiterka a kariérová poradkyně Sára Drozdová se vždy zajímala o seberozvoj a pomoc druhým při hledání a naplňování svých snů. Svou kariéru začala v neziskovém sektoru, kde se věnovala vzdělávání dospělých a částečně kariérovému poradenství. Teď pracuje v GoodCallu, kde spojuje ty správné lidi na správná místa. Práce v týmu multilingual obnáší i poskytování základních informacích o českém trhu práce, možnostech uplatnění a pracovních podmínkách. Mimo jiné aktivně spolupracuje s českým centrem Euroguidance, kde aktivně spolupracují na projektech v online poradenství. V rámci dalších projektů pomáhala migrantkám, ženám po rodičovské dovolené, studentům a absolventům.