Work in Czechia

Genixa in cooperation with Foreigners is organising online webinar for people who are looking for a job in the Czech Republic.

During the webinar, we will cover these topics:

- Visa and work permits
- The situation on the job market
- The best ways how to find a job
- Recruitment processes and how it works
- How to get ready for an interview


If you would like to join this event, register at this link:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeAe3_fBNZ3rRnomk5lD7pvc9gkCJrFqubi4E_pTdkWPksv6A/viewform


Kdo kurz povede

Sára Drozdová

Sára Drozdová

Tereza Kirsch

Tereza Kirsch

Máte dotaz?

Zavolejte nám na +420 736 466 821 

Napište nám na info@genixa.cz

Sára Drozdová

Sára Drozdová

Senior Consultant

Recruiterka a kariérová poradkyně Sára Drozdová se vždy zajímala o seberozvoj a pomoc druhým při hledání a naplňování svých snů. Svou kariéru začala v neziskovém sektoru, kde se věnovala vzdělávání dospělých a částečně kariérovému poradenství. Teď pracuje v GoodCallu, kde spojuje ty správné lidi na správná místa. Práce v týmu multilingual obnáší i poskytování základních informacích o českém trhu práce, možnostech uplatnění a pracovních podmínkách. Mimo jiné aktivně spolupracuje s českým centrem Euroguidance, kde aktivně spolupracují na projektech v online poradenství. V rámci dalších projektů pomáhala migrantkám, ženám po rodičovské dovolené, studentům a absolventům.

Tereza Kirsch

Tereza Kirsch

Project Manager

Tereza Kirsch pracovala více než 5 let v Goodcallu, a to jako Sourcer, Sourcing Partner a poté Recruiter. Aktuálně pracuje jako Recruiter ve společnosti Creative Dock. V rámci své kariéry se věnuje kariérnímu poradenství, pohovorování kandidátů, ale také aktivnímu vyhledávání a oslovování vhodných kandidátů, či HR reportingu a ATS problematice. Mimo jiné také poskytuje komplexní informace o situaci a vývoji na trhu práce. Svou kariéru započala v prostředí mezinárodního korporátu, kde zažila prostředí interního náboru a získala zkušenosti s náborem zaměstnanců přímo ve společnosti. V kombinaci s Goodcallem a její aktuální rolí v Creative Dock jí to umožňuje vidět nábor z obou stran. V rámci své konzultantské a lektorské činnosti spolupracovala například na projektu týkající se pomoci migrantkám v uplatnění na českém trhu práce, či se zapojuje do akcí kariérních center na České zemědělské univerzitě v Praze a VŠE, kde přednášela například o využití Linkedinu. Zároveň poskytuje individuální poradenství týkající se možností uplatnění absolventů na trhu práce.